Menu

nl

L.capitan onder een andere vlag!

L.capitan the coprinting company vaart voortaan onder de vlag van de Graphius Group.

L.capitan onder een andere vlag

L.capitan the coprinting company vaart voortaan onder de vlag van de Graphius Group.

Hierdoor verbreden we onze know-how en druk- en afwerkingstechnieken.

Vanaf 6 juli zijn we actief vanuit de Eekhoutdriesstraat 67 te 9041 Gent.

Alle bestaande telefoonnummers en emailadressen blijven ongewijzigd.

 

• Algemeen nummer : +32 50 20 97 29

• Piet.Germonprez@lcapitan.be : +32 477 78 43 43

• Francis.Moeyaert@lcapitan.be : +32 474 28 45 23

• Nathalie.Bert@lcapitan.be : +32 51 30 03 75 : +32 476 54 19 60

• Bart.Debacker@lcapitan.be : +32 51 42 43 26 : +32 497 99 03 77

• Dirk.Vandevelde@lcapitan.be : +32 55 30 30 15 : +32 475 52 09 72

• Nancy.Temmerman@lcapitan.be : +32 485 74 38 02

• Mattias.Verhaeghe@lcapitan.be : +32 496 27 99 87

• Stef.Desmedt@lcapitan.be : +32 474 49 14 95

Geïnspireerd en vragen?
wij geven je graag advies.

contacteer ons